Odběr novinek [Newsletter]

Jsme malá rodinná firma zabývající se prodejem a distribucí dřevěných peletek a dalších ekopaliv. Vzhledem k tomu že pelety používáme i pro svou vlastní potřebu klademe důraz jak na cenu tak na kvalitu našich produktů. Snažíme se stále zkvalitňovat naše služby tak, aby vyhovovaly celé škále našich zákazníků. Kvalita, cena, celoroční dostupnost a služby s distribucí jsou naší prioritou.

Pro zájem našich zákazníku nově zavádíme prodej dřevěných briket, tento sortiment budeme postupně rozšiřovat - do budoucna chceme mít celý sortiment briket v dostatečném množství skladem. 

Nabízíme také prodej, montáž a servis kvalitních automatických kotlů na pelety a ekohrášek, solarních termických kolektoru a tepelných čerpadel. Úzce spolupracujeme s firmou Pavel Petrydes a spol.  

Doporučujeme české kotle Biopel line od českého výrobce OPOP. Tento kotel o výkonu 20kW s kompaktní násipkou (250kg pelet) je k vidění v naší referenční kotelně v Oparně - prohlídka je možno dohodnout na tel. 602 824 651.

Dále nabízíme kvalitní švédské peletkové kotle firmy  EcoTec Värmesystem AB se kterými máme dlouholetou zkušenost. Kotle sami montujeme a držíme na ně záruční i pozáruční servis. Kotel EcoTec Mini Q je také možno vidět v naší referenční kotelně opět v Oparně - více info na 602 824 651. 

 

 

 


Kotlíková dotace 2015 - 2020

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 602 461 920

Kontakt na naši zákaznickou linku